Türkiye

Küçük İlknur'u Arama Çalışmaları Devam Ediyor

Giresun Valiliği, kaybolduktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan 7 yaşındaki İlknur Tirsi’yi arama çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirtti.

Küçük İlknur'u Arama Çalışmaları Devam Ediyor

29 Haziran 2020 23:34
-A

+A

Geniş kapsamlı yapılan aramalarda, henüz bir ize rastlanılmadığı belirtilen açıklamada, kayıp kız çocuğunun sağ salim bulunması için her türlü bilgi, duyum ve ihtimallerin titizlikle değerlendirildiği bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamada, “İlimiz Bulancak ilçesi İcilli köyünde 27.06.2020 tarihinde saat 21.10’ da 2013 doğumlu İkranur Tirsi’nin kaybolduğu ihbarı üzerine başlayan arama çalışmaları kapsamında 150 personelin katılımıyla; 3 iz takip köpeği, bir Kadavra köpeği, termal kameralar ve dronlar ile toplam 73 hektar alan taranmıştı. Aralıksız devam eden arama faaliyetlerinde 29.06.2020 Pazartesi günü de 130 personelin katılımıyla; drone, 3 iz takip köpeği ve bir kadavra köpeği kullanılarak daha önce taranan alana ilaveten yaklaşık 33 hektarlık alan da hassas bir şekilde taranmıştır. Ancak bu kadar yoğun ve etkin yürütülen arama çalışmalarına rağmen, İkranur Tirsi’nin en son görüldüğü bölgedeki 106 hektar alanda hiçbir belge ve emareye ulaşılamamıştır. Olayın aydınlanması ve kayıp kızımızın sağ salim bulunarak ailesine teslim edilmesi amacıyla her türlü bilgi, duyum ve ihtimal titizlikle değerlendirilmektedir.” denildi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku